به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


پارتیشن دوجداره ام دی اف آرمانو

پارتیشن دوجداره ام دی اف آرمانو

پارتیشن اداری ام دی اف

هنگامی که در مورد یک فضای کاری زیبا و منحصر به فرد صحبت میکنیم ، بحث در مورد دستیابی به ویژگی های کاربردی است که این محیط را قادر به ایجاد یک سیستم کارا با استفاده از فضا سازی مناسب برای ارائه و ایجاد بهترین عملکرد مبلمان اداری بین کارکنان در رده های مختلف شغلی بنماید.

تقسیم بندی مناسب ، زیبایی منحصر به فرد با استفاده از رنگ بندی های متنوع می تواند پیشنهاد کننده پارتیشن های دوجداره ام دی اف باشد.

پارتیشن دوجداره ام دی اف آرمانو با طراحی هوشمندانه ، استفاده از ورقه های ام دی اف ۲۵ میلیمتری در چارچوب های اصلی ، پانلهای ام دی اف ۱۶ میلیمتری در رنگ بندی های متنوع ، استفاده از شیشه های سکوریت ، قابلیت اضافه نمودن کرکره های ۱۶ میلیمتری آلومینیومی در میان جداره های پارتیشن با قابلیت سایه روشن شدن ، طراحی ارتفاع های گوناگون با توجه به نوع کاربرد و از همه مهمتر تجهیز آن به داکت جهت استفاده بهینه و در دسترس کارکنان از جریان برق ، کابل های شبکه ، دیتا  وتلفن از ویژگی های پارتیشن ام دی اف آرمانو می باشد.منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است